Geen afbeeldingen

Volgende match

Vorige wedstrijden

Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen

Volgende wedstrijden

 

1° PROVINCIALE.

01/10/22

19u30

FC De Kempen TL A

KFCE Zoersel

4-0

01/10/22

19u30

KFC Antonia A

KBSK Retie

1-7

01/10/22

20u00

KFCV Herselt A

Sporting Tisselt A

stopgez.

02/10/22

15u00

K Kontich FC A

FCS Mariekerke-Branst A

3-4

02/10/22

15u00

K Berg en Dal VV

KVV OG Vorselaar

2-0

02/10/22

15u00

KFC Ranst A

K Ternesse VV A

1-3

02/10/22

15u00

KVV Vosselaar

K Loenhout SK

5-1

02/10/22

15u00

KFC Berlaar-Heikant

's Gravenwezel-Schilde A

2-0

3° PROVINCIALE C.

01/10/22

19u30

SKS Herentals

KFC Flandria Ravels

2-2

02/10/22

15u00

Verbroedering Balen

KFC Excelsior Vorst

7-0

02/10/22

15u00

KVNA Wortel

FC De Kempen TL B

0-2

02/10/22

15u00

K Noordstar VV

KVC Oostmalle Sport

0-1

02/10/22

15u00

K Blauwvoet Oevel

KFC Mol

3-3

02/10/22

15u00

KFC Ezaart Sport

KFC Beekhoek

4-2

02/10/22

15u00

KFC Exc. Bouwel

KFC Poppel

0-4

02/10/22

15u00

KFC Linda Olen

KSK Kasterlee

1-3

4° PROVINCIALE F.

01/10/22

19u30

KFC Heultje

VV Laakdal

1-1

01/10/22

19u30

FC Wezel Sport B

KFC Tongerlo

4-1

01/10/22

20u00

VC Immer Oost

KVV Rauw Sport

2-4

02/10/22

15u00

FC Netezonen

KFC Dessel Sport B

3-1

02/10/22

15u00

KFC Herenthout

KFC Grobbendonk

0-3

02/10/22

15u00

KSC Wiekevorst Sp.

KSAV Sint Dimpna B

4-1

02/10/22

15u00

Olen United

KFC Zammel

1-4

 

 

KFC Herselt B

 

Vrij

 

 

TRANSFERS

Inkomende transfers:

Wout PEINEN – VC Gierle

Milo VAN HOREBEKE – SAV St. Dimpna

Zico VAN ROOY – KV Hooikt

Jorrit SEYKENS – KSK Kasterlee

Felix HUYGENS – VV Berg & Dal

Uitgaande transfers:

Glenn VAN GENECHTEN – VC Immer Oost

Mattiz GEENS – KSK Kasterlee

 

 

De kalender 1ste elftal voor volgend seizoen is bekend en vindt u hier. 

 


De kalender van al onze ploegen vindt u hier.

 

 

De voorbereidingswedsrijden vindt u hier.

 

 

BEKER VAN ANTWERPEN 2022.

HEREN

06-08-22

18:30

K. Brecht SK

KFC Beekhoek

3-1

13-08-22

18:30

KFC Beekhoek

KFC Lentezon Beerse B

6-0

20-08-22

19:30

KVV Rauw Sport

KFC Beekhoek

1-0

28-08-22

15:00

KFC Beekhoek

KSAV St-Dymphna B

2-1

 

DAMES

24-08-22

19:00

KFC Beekhoek

KVV Blauwvoet Oevel

0-1

03-09-22

10:30

K. Eendracht FC Zoersel

KFC Beekhoek

2-1

10-09-22

10:00

FC Heikant-Berlaar

KFC Beekhoek

0-5FF

17-09-22

14:30

KFC Beekhoek

FC St-Jozef SK Rijkevorsel

2-1

 

 

Hans Ceusters is onze nieuwe TVJO:

Technisch Verantwoordelijke JeugdOpleiding

 

Bekijk hier het filmpje

 

Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen

Kalender en klassement Dames

 

01  OKTOBER.

VC LILLE UTD A - KFC NIJLEN A

4-3

SCHOONBROEK - NETEZONEN A

2-2

'S GRAVENW-SCH -.KFCE ZOERSEL

3-2

DAVO PUURS A - KFC KONTICH C

2-5

ANTWERP GIRLS - FC ST. JOZEF

1-8

KFC BEEKHOEK - ZENNESTER

1-1

KFC BEVEL - VLIMMEREN SPORT

4-2

 
 

RANGSCHIKKING

1

KFC BEEKHOEK

2 4

2

KFC BEVEL A

2 4

3

'S GRAVENW.-SCHILDE 2 4

4

KFC SCHOONBROEK

2

4
5 VC LILLE UTD A 2 4

6

KFC KONTICH C

2 4

7

FC ST. JOZEF 2 3

8

K. VLIMMEREN SPORT

2 3

9

DAVO PUURS A

2 3

10

FC NETEZONEN A

2 2

11

KFC NIJLEN

2 1

12

ZENNESTER HOMBEEK

2 1

13

KFCE ZOERSEL

2 0

14

FC ANTWERP GIRLS

2 0

 

Geen afbeeldingen

Wie is online

We hebben 42 gasten en geen leden online