Geen afbeeldingen

Volgende match

Vorige wedstrijden

Eerstvolgende activiteit

No events
Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen
Laatste nieuws :

Dit is het schema van de wedstrijden in de voorbereiding:

 

Vrijdag 27-07-2018: 19.30u Alberta - KFC Beekhoek (beker van Geel)

Vrijdag 03-08-2018: 19.00u Reserven - Verbr.Balen (Lava beker)

Zaterdag 04-08-2018: 18.30u Broechem - KFC Beekhoek (beker van Antwerpen)

Dinsdag 07-08-2018: 19.30u Turnhout B - KFC Beekhoek (vriendschappelijk)

Vrijdag 10-08-2018: 19.00u Olmen - Reserven (Lava beker)

Zaterdag 11-08-2018: 18.30u KFC Beekhoek - Schriek (beker van Antwerpen)

Dinsdag 14-08-2018: 19.00u KFC Beekhoek - Punt Larum (beker van Geel)

Vrijdag 17-08-2018: 19.00u Reserven - Retie (Lava beker)

Zaterdag 18-08-2018: 18.30u Sporting Burcht - KFC Beekhoek (beker van Antwerpen)

Vrijdag 24-08-2018: 19.00u MLK Lichtaart - Reserven (Lava beker)

Zaterdag 25-08-2018: 18.30u KFC Beekhoek - VC Herentals (beker van Antwerpen)

 

De dames spelen op 11 augustus om 13u thuis tegen Vlimmeren.

 

Dit is de volledige kalender van de beker van Geel.

 

27-07--2018: KFCV Alberta - KFC Beekhoek

02-08-2018: FC Punt Larum - KFCV Alberta

02-08-2018: Beloften ASV Geel - KFC Zammel

14-08-2018: KFC Zammel -  KSAV St.Dimpna

14-08-2018: KFC Beekhoek - FC Punt Larum

21-08-2018: KSAV St.Dimpna - Beloften ASV Geel

 

Alle wedstrijden beginnen om 19.00uur!

 

Inkomende transfers

Michiel Geeraerts (St.Dimpna), Marijn Gilis (Witgoor), Dries Mathys (SKS Herentals), Rutger Sterckx (Lentezon), Glenn Van Genechten (Herenthout), Joy Vervoort (KFC Mol) en Jesse Wampers (Linda Olen)

 

Uitgaande transfers

Abder Araouchi (St.Dimpna), Brent Dyck (Pulle), Jo Helsen (Verbr.Balen), Admir Krajisnic (St.Dimpna), Tibeau Lievens (St.Dimpna), Marc Louis Van Deun (Zandhoven), Tristan Schoonis (Olmen), Mathias Van Dessel (Alberta), Stef Van Eynde (Noordstar), Michael Van Waeyenbergh (Kasterlee) en Jany Vanderlinden (Zwaneven)

 

 

DEFINITIEVE REEKSINDELINGEN SEIZOEN 2018-2019.
           
1° ELFTAL (2° pr B) DAMES (3° pr A) RESERVEN (RGJ) VETERANEN (RGT+) U21(G21E)
1   Antonia A   Brecht   Wezel A   Wuustwezel B   Lentezon
2   Arendonk Sport   Flandria   KFC Mol   OG Vorselaar D   KFC Mol
3   Bevel   Gierle   Verbr. Balen A   St. Jozef D   Olen United
4   Herselt   Hoogstraten B   Netezonen   Wezel B   Tongerlo
5   KFC Beekhoek   Horendonk   Exc.Vorst   St. Lenaerts D   Olmen
6   Merksplas   KFC Beekhoek   Rauw A   Oostmalle C   Linda Olen
7   Minderhout   Loenhout B   Kasterlee A   Brecht D   Noordstar
8   OG Vorselaar   Oostmalle   Alberta A   Halle C   Netezonen
9   Olmen   's Gravenwezel B   Ezaart A   Vlimmeren D   Exc. Vorst
10   Retie   St. Jozef   VV Laakdal B   St. Job C   Berg en Dal
11   St. Dimpna A
  Wortel   St. Dimpna A   Gooreind C   Kasterlee B
12   Verbr. Balen   Zoersel   KFC Beekhoek A   De Kempen B   KFC Beekhoek
13   Vlimmeren     Rosselaar H. A   KFC Beekhoek B   White Star
14   Weelde       Gierle B   Punt Larum
15   Wezel        
16   White Star        
           
U15A (G15Y)  U15B (G15P)  U13A(G13A4) U13B (G13S)  U12A (G12N)
1   KFC Turnhout B   HIH Turnhout   Meerle   Arendonk Sport C   Wezel
2   Herenthout A   Arendonk Sport D   Netezonen B   Vosselaar B   Verbr. Balen B
3   Schoten   Vosselaar C   Hallaar B   Retie B   Olmen B
4   Wijnegem   Oud Turnhout A   Zammel B   Oosthoven B   Exc. Vorst
5   Oostmalle B   Kasterlee B   St. Dimpna C   Oud Turnhout   Berg en Dal
6   Ezaart A   KFC Beekhoek B   KFC Beekhoek A   Kasterlee B   VV Laakdal
7   Zammel A   Branddonk A   Punt Larum   KFC Beekhoek B   St. Dimpna B
8   KFC Beekhoek A   Zwaneven A     White Star   KFC Beekhoek A
           
U12B (G12T) U11A (G11N) U11B (G11V) U10 (G10M) U9A (U9AF)
1   KFC Mol   Ramsel   Olen United B   Lentezon B   Wezel B
2   Arendonk Sport B   KFC Nijlen B   Netezonen   Herenthout A   Witgoor B
3   Witgoor B   Olen United   Exc. Vorst   Olen United   Olmen A
4   Vosselaar B   Tongerlo A   Berg en Dal   Vlimmeren   Retie C
5   Kasterlee B   Oevel A   Ezaart B   Weelde B   Netezonen B
6   St. Dimpna C   KFC Beekhoek A   St. Dimpna C   Pulle   Berg en Dal B
7   KFC Beekhoek B   Kessel United A   KFC Beekhoek B   KFC Beekhoek   St. Dimpna C
8   Schilde     Punt Larum   Moldavo A   KFC Beekhoek A
           
U9B (U9AI) U8A (U8D) U8B (U8AG) U7A (U7V) U7B (U7AE)
1   Olmen B   Heultje A   Witgoor B   Retie C   Vosselaar B
2   Netezonen A   Zoersel A   Kasterlee C   Berg en Dal   Retie B
3   Berg en Dal A   Brecht A   SKS Herentals B   Kasterlee B   Oud Tunhout B
4   Ezaart B   Oevel A   KFC Beekhoek B   Alberta   Kasterlee C
5   Zammel B   Noordstar A   Branddonk B   Ezaart C   KFC Beekhoek B
6   St. Dimpna D   Broechem A   Zwaneven C   St. Dimpna C   White Star B
7   KFC Beekhoek B   Pulle A   Gierle B   KFC Beekhoek A   Zwaneven
8   Punt Larum B   KFC Beekhoek A     Punt Larum B   Gierle
           
U6A (U6I) U6B      
1   Olen United        
2   Linda Olen        
3   Kasterlee        
4   SKS Herentals A        
5   St. Dimpna        
6   KFC Beekhoek        
7   Punt Larum        
8   Gierle        


Uitslagen 3de Beekhoekjogging:


5 km (PDF bestand)

 

10 km (PDF bestand)

 

10 miles (PDF bestand)

 

 

Wedstrijdverslagen van de voorbije weekends vindt u hieronder:

 

21-22 april

KLIK HIER

14-15 april

KLIK HIER

31 maart-02 april

KLIK HIER

24-25 maart

KLIK HIER

17-18 maart

KLIK HIER

10-11 maart

KLIK HIER

24-25 februari

KLIK HIER

17-18 februari

KLIK HIER

03-04 februari

KLIK HIER

20-21 januari

KLIK HIER

25-26 november

KLIK HIER

18-19 november

KLIK HIER

11-12 november

KLIK HIER

14-15 oktober

KLIK HIER

07-08 oktober

KLIK HIER

30 sept - 01 okt

KLIK HIER

23-24 september

KLIK HIER

16-17 september:

KLIK HIER

09-10 september:

KLIK HIER

02-03 september:

KLIK HIER

 

 

Op woensdag 22 mei 2013 werd de Jeugdopleiding van KFC Beekhoek Sport op de Quality in Sports Happening beloond met één ster door de auditoren. Voor een club met een regionale jeugdwerking is dit het hoogst haalbare kwaliteitslabel. Wij zijn er dan ook erg trots op en willen bij deze al diegenen die hun beste beentje belangeloos voorzetten binnen de clubwerking, erg bedanken. Tegelijkertijd zijn wij ons ervan bewust dat dit slechts een momentopname is. Onze club, met zijn vele vrijwilligers, zal zich dan ook blijvend inzetten om onze werking te verbeteren en op peil te houden.

 

Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen
Geen afbeeldingen

Wie is online

We hebben 32 gasten en geen leden online